Portfolio

Teksty sprzedażowe:

Sprawdź przykładowe sekcje (kliknij w obrazek, żeby powiększyć):

Opinia klientki:

Kasia przygotowała dla mnie tekst oferty na stronę sprzedażową do mojego pierwszego kursu online. Zanim nawiązałyśmy współpracę, wysłała mi zimny e-mail napisany w bardzo sprzedażowej formie, co zachęciło mnie do skorzystania z jej usług (wiedziałam, że skoro fajny email to i moja strona sprzedażowa będzie fajnie napisana 🙂). Jestem bardzo zadowolona z tej decyzji. Jakość usług na bardzo wysokim poziomie. Dodatkowo Kasia wykazała się dużą cierpliwością i zrozumieniem dla osoby, która “zawsze nie ma czasu”. 🙂 Dużym plusem były również konkretne zasady współpracy i szybkie dostarczenie zamówionych treści. Dzięki współpracy z Kasią nie tylko otrzymałam stronę sprzedażową, która rzeczywiście sprzedaje (inwestycja zwróciła się już pierwszego dnia przedsprzedaży!), ale i zaoszczędziłam sporo czasu. Serdecznie polecam współpracę z Kasią każdemu solo przedsiębiorcy, który szuka wsparcia dobrej copywriterki!

Opinia klientki:

Kasia napisała dla mnie tekst na landing sprzedażowy do kursu francuskiego prawniczego, który wypuszczałam na rynek po raz pierwszy. Miała sporo pytań przed rozpoczęciem pisania, ale były one konkretne i już na tym etapie ujęła mnie swoją dociekliwością, starannością i zaangażowaniem. Wcześniej miałam złe doświadczenia z bardzo znaną agencją, której zleciłam copy na inną stronę (i nigdy z tych tekstów nie skorzystałam, bo były koszmarnej jakości i tylko straciłam czas i pieniądze), dlatego tym razem postanowiłam się zabezpieczyć i szczegółowo ustaliłam z Kasią możliwość poprawek. Kiedy Kasia mi przysłała gotowy tekst, okazało się, że napisany przez nią tekst nie wymaga ŻADNYCH poprawek i mogę go wrzucić na stronę dokładnie w takim stanie, w jakim go dostałam. Kasia ujęła w nim to wszystko na czym mi zależało, a dodatkowo bezbłędnie trafiła w styl i sposób komunikacji, o który ją prosiłam. Mistrzostwo świata! Bardzo polecam współpracę z Kasią wszystkim, którzy szukają Copywriterki, której teksty są naprawdę skuteczne i rzeczywiście sprzedają! Moja strona sprzedażowa osiągnęła konwersję na poziomie 17%, co oznacza wynik kilkunastokrotnie (!) wyższy od przeciętnego. I jestem absolutnie przekonana, że w dużej mierze to zasługa tekstów Kasi. Kasia, wielkie brawa dla Ciebie za ten tekst i jeszcze raz bardzo dziękuję!

Teksty na stronę www:

Sprawdź przykładowe sekcje (kliknij w obrazek, żeby powiększyć):

Opinia klientki:

Zleciłam Kasi przygotowanie tekstów na moją stronę www. Po przejrzeniu jej strony i paru zdaniach rozmowy, wiedziałam już, że vibe rozmowy pozwoli nam się dogadać. 🙂 Na początku współpracy Kasia zebrała szczegółowe informacje o mojej marce, sposobie komunikacji itp. W efekcie powstały testy dokładnie takie, jakich oczekiwałam: krótkie, ale pełne „mięsa". Zdecydowanie polecam współpracę z Kasią!

To co, działamy?

Potrzebujesz solidnych treści dla solobiznesu online? Sprawdźmy, jak mogę Ci pomóc.